Tworzenie stron internetowych

Tworzeniem stron oraz sklepów internetowych zajmujemy się od lat, tym samym pracując na zadowolenie klientów na terenie miasta Leszna i okolic. Klienci przede wszystkim chwalą nam prostą obsługę stron i sklepów internetowych, które dla nich stworzyliśmy.
Charakteryzujemy się bardzo krótkim czasem realizacji powierzonego nam projektu, a także wykorzystaniem najnowszych możliwych technologii tj. HTML5, CSS3 i JS.

STRONY INTERNETOWE

Projektowanie i tworzenie stron internetowych, proste strony www, strony z Panelem Administracyjnym (CMS), strony responsywne.

SKLEPY INTERNETOWE

Nowoczesne efektowne sklepy internetowe zintegrowane z płatnościami online i firmami kurierskimi.

POZYCJONOWANIE STRON

Analiza i dobór fraz kluczowych, optymalizacja stron internetowych, pozycjonowanie stron www, monitoring Google Analytics.

Projektowanie stron internetowych

Od wielu lat tworzymy naszą markę poprzez tworzenie stron internetowych dla przedsiębiorców i firm z miasta Leszna, a także z całej Polski. Podczas projektowania stron internetowych wykorzystujemy najnowsze dostępne technologie. Wszystkie tworzone przez nas strony są responsywne przez co wyświetlają się prawidłowo na każdym urządzeniu.

tworzenie stron leszno

1. WYCENA

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij zapytanie. Wybierzemy dla Ciebie najlepszy schemat działania i przedstawimy kalkulację stworzenia strony.

2. MATERIAŁY

Kolejnym krokiem tworzenia strony jest przesłanie nam wszystkich materiałów, które mają znaleźć się na stronie internetowej są to m.in. opisy, zdjęcia, logotypy itp.

3. REALIZACJA

Przystępujemy do tworzenia strony internetowej – projektujemy szablon strony, dodajemy treści i nanosimy ewentualne poprawki na stronę internetową.

4. FINAŁ

Pozostało nam jedynie przekazać klientowi dostęp do panelu CMS stworzonej strony internetowej oraz przekazać mu instrukcję dotyczące umieszczania treści.

Oferta to nie wszystko. Zobacz jak wyglądają stworzone przez nas strony internetowe na żywo. Przejdź do zakładki realizacje i sprawdź także inne projekty.

Zaufali nam

Szybki kontakt!
+
Wyślij!